20 Mart 2019
  • Adana16°C
  • Adıyaman12°C
  • Afyon11°C
  • Ağrı-1°C
  • Amasya9°C
  • Ankara8°C
  • Antalya15°C
  • Artvin12°C

İLERİ TEKNOLOJİ KEDİ VE KÖPEK MAMASI MARKALARI PETMAMASHOP.COM DA

Dünya’da işini çok iyi yapan birçok firma var. Söz konusu olan kedi ve köpek maması sektörü olunca Acana Mama ürünlerinden bahsetmeden geçmek haksızlık olacaktır.

İleri Teknoloji Kedi Ve Köpek Maması Markaları Petmamashop.com da

18 Ocak 2017 Çarşamba 16:59

Dünya’da işini çok iyi yapan birçok firma var. Söz konusu olan kedi ve köpek maması sektörü olunca Acana Mama ürünlerinden bahsetmeden geçmek haksızlık olacaktır. Protein standartlarını sektörün çok ötesine taşıyan firma birçok yenilikle müşterilerine sağlıklı ürünler sağlamakta. 48 saat içinde işlenme garantisi, protein kaynağını tespit edebilme gibi özellikler ile dostlarınıza tam bir mama ürettiğini her açıdan gösterebiliyor. Ülke endüstrisine büyük katkı sağlayan Kanada firmasının ürünleri tüm dünyada kedi ve köpek dostlarının en büyük kurtarıcısı durumda. Aynı özellikleri taşıyan Orijen Mama markası ile hemen hemen birbirilerine eşit kalitede üretim yapan rakipler. Tahılsız ve düşük tahıllı ürünler etobur canlılar olan kedi ve köpekler için ideal besin kaynakları.

Doğru içerikli ürün üretmenin binlerce kilometreyi nasıl aşabildiğinin en önemli göstergesi olan bu markalardan bir diğeri de İtalyan titizliği ve ciddiyetiyle içerikleri hazırlanmış tahılsız ve düşük tahıllı olarak iki ayrı gurupta ürünleri bulunan Farmina şirketinin markalarından en önemlisis ND mama. Tüketiciye güven veren ürünlerin kısa ve uzun vadeli sonuçlarını gözlemleyen hayvan severler, markaları birer fun club’a çevirmiş durumda. Reklam yapmanın en kolay yanının, iyi bir şeyler üretmek olduğunu bir defa bize kanıtlıyor. Tamamen doğal yöntemler ile işlenen ve kimyasal içermeyen markanın ürünleri arasında düşük tahıllı kategorisi de yer alıyor. Tahılların etobur canlıların sindiremediği ürünler olduğunu bilerek, doğru protein değerlerine sahip ürünleri tercih etmek gerekiyor. Premium ürün gamlarını maalesef günümüzde marketlerden bulmanız mümkün değil. Online kaliteli Petshoplar imdadınıza yetişiyor.

Petmamashop.com Türkiye’de bu üç fark yaratan markayı bir arada bulabileceğiniz ender mağazalardan bir tanesi. Özellikle sektörün tüm detaylarını inceleyen mağazanın gelişmeleri yakından takip ettiğini görmek oldukça sevindirici. Ek besin ve besin arasındaki çizginin altını çizen mağazada kalitesiz ürün bulmak imkansız. Bu da işine değer veren ve fark yaratan bir marka oluşturabilmesinin altında yatan en önemli etken. Kendi milli ve yerli mama üreticimize sahip olabilmek için bu tarz firmaların yeteneklerinden ve birikimlerinden faydalanmamız gerekiyor. Doğru besin değerlerine sahip ürünler hem ekonomi için önemli bir katkı, hem de hayvan sağlığı için önemli bir faktördür. Yaşamın kıymetini bilen tüm tüketicileri, doğru ürünleri doğru mağazalardan almaya teşvik etmek gerekiyor.